firma

 

Witam Państwa na stronie internetowej firmy DARNET i serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą handlową, w której znajdziecie Państwo gotowe propozycje i rozwiązania związane z teleinformatyką. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na terenie całego kraju. Oferujemy naszym klientom duży asortyment produktów dobrej jakości co pozwala uzyskać nam zadowolenie klientów. Oferujemy usługi w zakresie projektowym i wykonawczym w różnych dziedzinach związanych z telekomunikacją i teleinformatyką. Wysoka jakość, profesjonalizm wykonywanych usług to tylko niektóre cechy, które sprawią, że zechcą Państwo z nami współpracować. Utrzymujemy ścisłe kontakty z naszymi dostawcami, wśród których są firmy Molex Premise Networks, Krone, BKT Elektronik znani producenci okablowania strukturalnego.

 

Jako firma posiadamy certyfikaty i zaświadczenia od producentów urządzeń z których korzystamy w wyżej wymienionych branżach .

Pozytywne opinie na nasz temat pozwolą Państwu dobrze zainwestować, referencje uzyskane od inwestorów są dla Państwa dodatkową gwarancją wysokiej jakości wykonywanych przez nas prac.

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy DARNET